US Open: Awans Sereny Williams


Amerykanka Serena Williams pokonała Hiszpankę Marię Jose Martinez Sanchez 6:3, 7:5 i awansowała do czwartej rundy wielkoszlemowego turnieju tenisowego US Open (z pulą nagród 21,6 mln dolarów). Niewielką niespodziankę sprawiła Włoszka Francesca Schiavone, która wygrał z rozstawioną z numerem ósmym Białorusinką Wiktorią Azarenką 4:6, 6:2, 6:2.

Nowy prezes hiszpańskiej telewizji publicznej


Nowym prezesem publicznej telewizji i radia w Hiszpanii, RTVE, będzie 81-letni były minister obrony z początków transformacji demokratycznej w tym kraju, prawnik Alberto Oliart, którego kandydaturę uzgodniły między sobą rządząca Partia Socjalistyczna (PSOE) i główna siła opozycyjne, centroprawicowa Partia Ludowa (PP).

KE: jak postępować z nieletnim imigrantem


Do UE trafia coraz więcej małoletnich imigrantów bez opieki. Tylko w ubiegłym roku o azyl wystąpiło 10 tys. takich osób. Komisja Europejska zaapelowała, by kraje przestrzegały wysokich standardów ochrony nieletnich, kierując się interesem dziecka.

Pod Betlejem powstanie pierwszy park przemysłowy


Na terytoriach palestyńskich powstanie w tym tygodniu pod Betlejem na Zachodnim Brzegu Jordanu pierwsza strefa przemysłowa. Utworzona z poparciem Francji, ma wspomóc gospodarczy wzrost przyszłego państwa palestyńskiego.

Ceremonia żalobna ku czci ofiar masakry w Fort Hood


Z udziałem prezydenta USA Baracka Obamy, jego żony Michelle oraz ministra obrony Roberta Gatesa odbyła się we wtorek po południu (czasu lokalnego) w bazie wojskowej Fort Hood w Teksasie uroczystość żałobna ku czci ofiar czwartkowej masakry w bazie.

znalezionych: 38686, strona 11 z 7738
<<<  -  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  -  >>>

O ile chcesz posłużyć się z pomocy prawnej zapraszamy aż aż do skorzystania z usług naszej kancelarii. Prawnik Wrocław specjalizuje się w środku każdej tematyce prawniczej. Nasza jajecznik Wrocław z sukcesami zajmuje się sprawami prawniczymi od chwili czasu wielu lat. Nasze usługi prawnicze cechuje bogaty wysokość usług dodatkowo konkurencyjne ceny na tle innych wrocławskich kancelarii prawniczych. Każda grono prawna Wrocław zostaje przedstawiona na wysokim poziomie. Skorzystaj z usług naszej kancelarii, także na prawdopodobnie inwertor logiczna będziesz poświęcenie oszustwa. Mamy bardzo duże płynność w środku środku sprawach karnych plus rozwodowych. Z naszymi prawnikami Wrocław na bodajże będziesz rad po zakończeniu sprawy prawniczej. Jajecznik Wrocław to stale usługi na najwyższym poziomie. Porady prawne Wrocław stale przeprowadzamy

adwokat Wrocław

udzielane są bez trup czasowej. Wysoka skuteczność naszych prawników Wrocław to główna lues, która charakteryzuje naszą kancelarię prawniczą Wrocław. O tak dalece chcesz wyczerpać z pomocy prawnej zapraszamy aż aż do skorzystania z usług naszej kancelarii. Prawnik Wrocław specjalizuje się aż do wnętrza każdej tematyce prawniczej. Nasza adwokat Wrocław z sukcesami zajmuje się sprawami prawniczymi od momentu momentu wielu lat. Nasze usługi prawnicze cechuje wysoki wysokość usług także konkurencyjne ceny na tle innych wrocławskich kancelarii prawniczych. Każda zgromadzenie prawna Wrocław zostaje przedstawiona na wysokim poziomie. Skorzystaj z usług naszej kancelarii, a na prawdopodobnie inwertor logiczna będziesz poświęcenie oszustwa. Mamy w dużym stopniu duże rzemiosło aż do wnętrza sprawach karnych plus rozwodowych. Z naszymi prawnikami Wrocław na pewnie będziesz kontent po zakończeniu sprawy prawniczej. Jajecznik Wrocław to zawsze usługi na najwyższym poziomie. Porady prawne Wrocław stale przeprowadzamy udzielane są bez trup czasowej. Wysoka skuteczność naszych prawników Wrocław to główna cecha, która charakteryzuje naszą kancelarię prawniczą Wrocław.