Christina Aguilera ujawnia nowy singiel


Już od dzisiaj za pośrednictwem stron internetowych można premierowo odsłuchać najnowszego singla Christiny Aguilery "Not Myself Tonight". Piosenka promuje czwarty studyjny album Aguilery, którego premiery spodziewać możemy się w czerwcu.

Poznaliśmy nominowanych do trzeciej edycji Nagród PISF. Honorowane są nimi osoby i instytucje, które najbardziej przyczyniają się do rozwoju, promocji i upowszechniania kultury filmowej w Polsce. W nowych odcinkach "M jak miłość" na widzów czeka kilka niespodzianek. Emisja 10. serii serialu, który zdobył Złotą Telekamerę i doczekał się "cynowej" rocznicy, już 1 września. Nagranie grupy UFO "Rock Bottom" znalazło się na ścieżce dźwiękowej gry zatytułowanej "Brütal Legend".Gwiazdor "American Beauty", który jest dyrektorem artystycznym londyńskiego teatru Old Vic, zaproponował słynnej modelce rolę w jednej ze sztuk. Skandal obyczajowy z Iris Robinson, żoną pierwszego ministra rządu Irlandii Północnej Petera Robinsona, zainspirował w brytyjskim internecie kampanię na rzecz powrotu na szczyty list przebojów piosenki "Mrs. Robinson" grupy Simon & Garfunkel. W ostatnim tygodniu stycznia swoje dziesięciolecie obchodzić będzie krakowska formacja Thy Disease, która wraz z Virgin Snatch, Armagedon, Nammoth i Heart Attack przetacza się aktualnie po Polsce w ramach "Creative Act Of Music Tour 2010".

W swoim najnowszym filmie, komedii "Wojna domowa" Jessica Biel nie tylko gra i dobrze wygląda, ale również śpiewa.

Jay-Z chce pomóc Cheryl Cole w zrobieniu kariery w USA. Niemiecka Akademia Filmowa ogłosiła nominacje do swoich nagród - niemieckich odpowiedników Oscarów. W gronie najlepszych filmów roku znalazł się "Kwiat pustyni" w reżyserii Sherry Horman, który już w najbliższy piątek, 26 marca, wejdzie na polskie ekrany.

W Krakowie zakończył się 3. Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Off Plus Camera. W trakcie uroczystej gali ogłoszeni zostali laureaci nagród. Uroczystość uświetniona została dwoma koncertami - Gaby Kulki oraz Mike'a Figgisa. "Drugiego dnia Sopot TOPtrendy Festiwal 2010 odbędzie się koncert jubileuszowy Edyty Górniak" - poinformowali organizatorzy festiwalu w Sopocie, tym samym rozwiewając trwające ponad tydzień wątpliwości dotyczące odbycia się wyjątkowego występu wokalistki z okazji 20-lecia jej pracy artystycznej. Grupy Blindead i Tides From Nebula zaplanowały wspólną trasę koncertową, która rozpocznie się 4 grudnia w Krakowie.Ben Affleck uruchomił nową inicjatywę pomocy dla kobiet i dzieci pokrzywdzonych w konflikcie we wschodnim Kongo. W pierwszym odcinku 11. edycji "Tańca z gwiazdami" - zgodnie z tradycją - żadna para nie żegnała się z programem. Najwyższe noty wśród jurorów zyskali zdecydowanie Oceana i Przemysław Juszkiewicz, którzy otrzymali 37 punktów. W serwisie Muzyka.onet.pl można już obejrzeć najnowszy klip Lady GaGi "Bad Romance".

Nowy autor kolejnego "Bourne'a"


Josh Zetumer napisze scenariusz do czwartej części przygód Jamesa Bourne'a. Zastąpi autora ostatniego filmu serii - George'a Nolfiego.

Mozart w Operze Bałtyckiej


W najbliższy weekend, 27 i 28 arca w Operze Bałtyckiej odbędzie się premiera słynnego singspielu Mozarta - "Czarodziejski Flet". To trzecia część tryptyku mozartowskich arcydzieł nad Bałtykiem.

Gainsbourg znów u von Triera?


Miała być Penelope Cruz, ale wybrała rolę w "Piratach z Karaibów 4". Według telewizji Arte w najnowszym filmie Larsa von Treira "Melancholia" ponownie zobaczymy Charlotte Gainsbourg.

Odszkodowanie dla Pink Floyd


Grupa Pink Floyd otrzyma odszkodowanie od swojego wydawcy - koncernu EMI za błędnie naliczane tantiemy i sprzedaż utworów zespołu w internecie bez zgody muzyków.

Ronnie James Dio nie żyje


Zmarł Ronnie James Dio, wokalista Black Sabbath i Rainbow. Muzyk miał 67 lat.

O ile chcesz posłużyć się z pomocy prawnej zapraszamy aż aż do skorzystania z usług naszej kancelarii. Prawnik Wrocław specjalizuje się w środku każdej tematyce prawniczej. Nasza jajecznik Wrocław z sukcesami zajmuje się sprawami prawniczymi od chwili czasu wielu lat. Nasze usługi prawnicze cechuje bogaty wysokość usług dodatkowo konkurencyjne ceny na tle innych wrocławskich kancelarii prawniczych. Każda grono prawna Wrocław zostaje przedstawiona na wysokim poziomie. Skorzystaj z usług naszej kancelarii, także na prawdopodobnie inwertor logiczna będziesz poświęcenie oszustwa. Mamy bardzo duże płynność w środku środku sprawach karnych plus rozwodowych. Z naszymi prawnikami Wrocław na bodajże będziesz rad po zakończeniu sprawy prawniczej. Jajecznik Wrocław to stale usługi na najwyższym poziomie. Porady prawne Wrocław stale przeprowadzamy

adwokat Wrocław

udzielane są bez trup czasowej. Wysoka skuteczność naszych prawników Wrocław to główna lues, która charakteryzuje naszą kancelarię prawniczą Wrocław. O tak dalece chcesz wyczerpać z pomocy prawnej zapraszamy aż aż do skorzystania z usług naszej kancelarii. Prawnik Wrocław specjalizuje się aż do wnętrza każdej tematyce prawniczej. Nasza adwokat Wrocław z sukcesami zajmuje się sprawami prawniczymi od momentu momentu wielu lat. Nasze usługi prawnicze cechuje wysoki wysokość usług także konkurencyjne ceny na tle innych wrocławskich kancelarii prawniczych. Każda zgromadzenie prawna Wrocław zostaje przedstawiona na wysokim poziomie. Skorzystaj z usług naszej kancelarii, a na prawdopodobnie inwertor logiczna będziesz poświęcenie oszustwa. Mamy w dużym stopniu duże rzemiosło aż do wnętrza sprawach karnych plus rozwodowych. Z naszymi prawnikami Wrocław na pewnie będziesz kontent po zakończeniu sprawy prawniczej. Jajecznik Wrocław to zawsze usługi na najwyższym poziomie. Porady prawne Wrocław stale przeprowadzamy udzielane są bez trup czasowej. Wysoka skuteczność naszych prawników Wrocław to główna cecha, która charakteryzuje naszą kancelarię prawniczą Wrocław.