Robbie co może (by wrócić na top)


Robbie Williams "Reality Killed The Video Star", EMI

James Cameron to bez wątpienia najbardziej kasowy reżyser wszech czasów. Najbardziej dochodowym filmem w historii kina jest bowiem jego "Titanic". Za kilka dni na drugie miejsce zestawienia powinno zaś wskoczyć najnowsze dzieło reżysera - "Avatar". Znane są nazwiska aktorów, którzy wcielą się w postaci członków kwartetu The Beatles w obrazie "Yellow Submarine". Solo czy z zespołem? Przyjrzyjmy się zagranicznym solistkom i solistom, którzy postanowili spróbować sił w show-biznesie bez wsparcia zespołu. Uwaga: efekt końcowy może być różny od zamierzonego!Kilkanaście filmów polskiego kina niezależnego oraz produkcji pochodzących z krajów Grupy Wyszehradzkiej zostanie pokazanych podczas XIV Wrocławskiego Festiwalu Filmowego "Najnowsze kino polskie - Cinemahrad", który rozpocznie się w czwartek, 16 grudnia. W niedzielnym odcinku teleturnieju "Milionerzy", padł pierwszy milion w polskiej edycji tego programu! Zwycięzcą okazał się 27-letni mieszkaniec Szczecina, Krzysztof Wójcik. Dom Wydawniczy Bellona rozpoczyna wydawanie znanej i cenionej angielskiej serii Wydawnictwa Osprey. Chcąc jak najlepiej dobrać tytuły, które będą się ukazywały w serii, Wydawnictwo ogłosiło ankietę dla czytelników.

11 czerwca w Poznaniu odbędzie się 1. Festiwal Filmów Młodzieżowych -18 pod patronatem Filmowego Wydawnictwa Wojciech Marzec. Z tej okazji organizatorzy przygotowali cykl warsztatów online przeznaczonych dla miłośników sztuki filmowej.

Ferid powraca z nową płytą zatytułowaną "Neon". Krążek nad którym wokalista pracował trzy lata właśnie trafił do sprzedaży. Chodząca po gzymsie 12-piętrowego budynku i asekurowana przy pomocy liny. W najnowszym filmie akcji "Salt" Angelina Jolie wykonuje wiele kaskaderskich scen osobiście. Jak przyznaje, ma całkowite zaufanie do ekipy odpowiadającej za jej bezpieczeństwo i dzięki temu może skupić się na graniu.

Maciej Maleńczuk wystąpił w debiutanckim filmie Kingi Dębskiej "Hel", który pojawi się w kinach już 23 kwietnia. 8 marca do sklepów trafi nowy album Amy Macdonald. Dzieło nosi tytuł "A Curious Thing". Hollywoodzki gwiazdor - Bruce Willis - zamierza powrócić do roli w kultowej serii filmów "Szklana pułapka" i potwierdza, że prace nad tym projektem już trwają.W piątek, 19 czerwca do sklepów trafi pierwszy album The Goodboys - nowego zespołu Marka Jackowskiego. Wydawnictwo zawiera 15 piosenek. W czwartek, 3 grudnia, w krakowskim kinie Kijów.Centrum odbędzie się uroczyste zakończenie 16. MFF Etiuda&Anima. Już teraz podajemy laureatów Złotego Dinozaura i Jabberwocky'ego. Telewizja TVN 7, na wiosnę, przygotowała propozycje dla widzów o różnych gustach. Tegoroczna wiosenna ramówka obrodzi serialowymi premierami, superprodukcjami oraz gwiazdami światowej kinematografii.

Joy Orbison i James Blake na festiwalu Unsound


Joy Orbison i James Blake to kolejni artyści, którzy wystąpią na tegorocznej edycji festiwalu Unsound. Obaj zadebiutują przed polską publicznością.

Wygrał z rakiem, wraca do zdrowia


Adam Yauch z Beastie Boys wraca do zdrowia po wygranej batalii z rakiem.

Brytyjska wokalistka zadebiutuje jako aktorka


Pixie Lott zadebiutuje jako aktorka. Wokalistka wystąpi w filmie zatytułowanym "Fred".

Skunk Anansie, Tricky oraz Nas & Damian Marley na Heineken Open'er 2010


Skunk Anansie, Tricky oraz Nas & Damian Marley to kolejne gwiazdy tegorocznej edycji festiwalu Heineken Open'er. Potwierdziły się tym samym wcześniejsze, enigmatyczne doniesienia zespołu Skunk Anansie na temat występu w Polsce.

Nowy nieznany obraz II wojny światowej


Nowy nieznany obraz II wojny światowej będziemy mieli okazję poznać dzięki serialowi dokumentalnemu "II wojna światowa: zaginione filmy", który wyemituje kanał History HD. Premiera pierwszego odcinka odbędzie się we wtorek, 4 maja o godz. 20.

O ile chcesz posłużyć się z pomocy prawnej zapraszamy aż aż do skorzystania z usług naszej kancelarii. Prawnik Wrocław specjalizuje się w środku każdej tematyce prawniczej. Nasza jajecznik Wrocław z sukcesami zajmuje się sprawami prawniczymi od chwili czasu wielu lat. Nasze usługi prawnicze cechuje bogaty wysokość usług dodatkowo konkurencyjne ceny na tle innych wrocławskich kancelarii prawniczych. Każda grono prawna Wrocław zostaje przedstawiona na wysokim poziomie. Skorzystaj z usług naszej kancelarii, także na prawdopodobnie inwertor logiczna będziesz poświęcenie oszustwa. Mamy bardzo duże płynność w środku środku sprawach karnych plus rozwodowych. Z naszymi prawnikami Wrocław na bodajże będziesz rad po zakończeniu sprawy prawniczej. Jajecznik Wrocław to stale usługi na najwyższym poziomie. Porady prawne Wrocław stale przeprowadzamy

adwokat Wrocław

udzielane są bez trup czasowej. Wysoka skuteczność naszych prawników Wrocław to główna lues, która charakteryzuje naszą kancelarię prawniczą Wrocław. O tak dalece chcesz wyczerpać z pomocy prawnej zapraszamy aż aż do skorzystania z usług naszej kancelarii. Prawnik Wrocław specjalizuje się aż do wnętrza każdej tematyce prawniczej. Nasza adwokat Wrocław z sukcesami zajmuje się sprawami prawniczymi od momentu momentu wielu lat. Nasze usługi prawnicze cechuje wysoki wysokość usług także konkurencyjne ceny na tle innych wrocławskich kancelarii prawniczych. Każda zgromadzenie prawna Wrocław zostaje przedstawiona na wysokim poziomie. Skorzystaj z usług naszej kancelarii, a na prawdopodobnie inwertor logiczna będziesz poświęcenie oszustwa. Mamy w dużym stopniu duże rzemiosło aż do wnętrza sprawach karnych plus rozwodowych. Z naszymi prawnikami Wrocław na pewnie będziesz kontent po zakończeniu sprawy prawniczej. Jajecznik Wrocław to zawsze usługi na najwyższym poziomie. Porady prawne Wrocław stale przeprowadzamy udzielane są bez trup czasowej. Wysoka skuteczność naszych prawników Wrocław to główna cecha, która charakteryzuje naszą kancelarię prawniczą Wrocław.